goldenreed1.jpg

Circumscriptia scolara

1 Decembrie 1918, Avram Iancu, Aurel Vlaicu, Al. I. Cuza, Ady Endre, Aleea George Coşbuc, Aleea Independenţei, Alexandru Roman, Biruinţei, Bujorilor, C-tin Brâncuşi, C. Pavel, C.D. Gherea, Calea Bihorului, Călugăreni, Crinului, D. Cantemir, Decebal, Devei, Doina, Emil Racoviţă, Ep. M. Pavel, Finişului, G. Topârceanu, G. Bariţiu, Garofiţei, Gen. Mociulschi, Gh. Crişan, Gh. Pituţ, Iancu de Hunedoara, Liliacului, M. Bruchental, M. Kogâlniceanu, M. Viteazul, Mareşal I. Antonescu, Mircea cel Bătrân, N. Cristescu, N. Grigorescu, N. Tonitza, Nicolae Bălcescu, Niculiţă Papp, Nouă, Nufărului, Pădurilor, Parângului, Plopilor, Ponorului, Republicii, Salcâmilor, Sălciilor, Ştefan cel Mare, Târgul Mare, Târgul Mic, Teiului, Traian Vuia, Traian, Tudor Vladimirescu, Vasile Alecsandri, Vasile Lucaciu, Viile Cermai, Viilor, Viorelelor

Site Realizat de Publistart Beius